Orkestra Ritim - Temel Set Orkestra İTS - İlaç Takip Sistemi Orkestra TSO- Tıbbi Satış Otomasyonu Orkestra E-Fatura Çözümleri

Orkestra Ritim

Orkestra Ritim tüm işletmelerin ortak olarak ihtiyaç duyduğu "Güvenli Dosya Yönetimi", "E-Posta Sunucusu", "Faks Sunucu" ve "Gönderi Yönetimi" entrümanlarını içerisinde barındırmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Orkestra - İTS

Orkestra İlaç Takip Sistemi, ilaç üreticileri ve ithalatçıları için geliştirilmiştir. İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğüne yapılacak bildirimleri yapan yazılım aynı zamanda karekod üretebilmektedir. Detay için tıklayınız.

Orkestra TSO

Orkestra Tıbbı Satış Otomasyonu, Tıbbi Cihaz ve İlaç Satışı yapan firmalar için özel olarak tasarlanmışıtır. Satış personelinin verimliliğinin arttıtılması ve maliyetlerin düşürülmesi için tasarlanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Orkestra E-Fatura

Orkestra E-Fatura Çözümleri ile firmanızın tüm e-fatura işlemlerin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.  E-Fatura tanıtım sayfası için tıklatınız.  Ücretsiz e-fatura tasarımı için tıklayınız. 

ORKESTRA TANITIM DOKÜMANINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ